Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÝ ROK

4. 8. 2007

Nikdy nezapomeň na rok, ve kterém si prožila, ve kterém máš uloženu spoustu vzpomínek, protože když na tento rok zapomeneš, už nikdy nic takovýho krásnýho nemusíš zažít, proto pořád vzpomínej na rok, který si milovala, spousty si v něm zažila a hlavně neroň slzičky, že ten rok už nebude, protože jsou stále nový a nový roky a můžeš z nich zažít taky něco nádherného jako v roce který miluješ...

---

Na Silvestra dneska,
aťti praskne přeska!
Vypij dobrou lahvičku
a pak pěknou opičku!
A pak velkej bolehlav,
hlavně se moc dobře bav!
To ti přeje tvoje známá,
co nechce být jmenována!

---

Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu natrhla petarda z Číny. Už stačí jen krok a je tu Nový rok!

---

Přeji Ti, ať každý den je jako Tvůj nejkrásnější sen. Ať najdeš toho, s kým chceš jít životem. Ať se Ti splní vše co chceš, ať potká Tě jen štěstí, pravda, žádná lež. Šťastný Nový rok!

---

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list ve starém kalendáři. Vše nej v novém roce.

---

Až na hodinách půlnoc odbije, celou noční oblohu záře zakryje. Chlebíčky na stole zavoní, skleničky o sebe zazvoní, všichni se na sebe usmějí, štěstí, zdraví si popřejí, roztančí se celý sál, vždyť jsme zase o rok dál! Krásného Silvestra přeje...

---


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář