Jdi na obsah Jdi na menu
 


VTIPY 3

3. 8. 2007

VTIP: Sedí zajíc na pařezu a brečí. Jde kolem liška a ptá se "co je?" A zajíc, celý uplakaný říká: "když...když von šel kolem medvěd a zeptal se jestli pelichám. A ... když sem řek že ne tak si se mnou vytřel prdel!"

 

VTIP: Vykoukne krokodýl z vody na rybáře a ptá se:
"Berou, berou?"
"Kdepak, ani ťuk..."
"Tak se na ně vykašli a pojď se vykoupat."

 

VTIP: Novináři se ptají slepičky, zda je pravdou, že snesla sedmikilové vejce. Ona odpověděla, že ano. Tak se jí ptají, jaké má plány do budoucna. Ona odpovídá, že snést desetikilové vejce. Novináři jsou spokojeni s odpovědí, utíkají za kohoutem a ptají se zda je pravda, že jedna z jeho slepiček snesla sedmikilové vejce. Odpovídá, že ano, tak se ho ptají, jaké má plány do budoucna. On odpovídá, že rozbít pštrosovi hubu.

 

VTIP: Pasou se dvě krávy na louce a jedna z nich sežere minu. Ta jí bouchne v tlamě a druhá kráva se na ni otočí a říká: "Ty krávo, ty se směješ, ale já jsem se lekla!"

 

VTIP: Sedí želví rodinka v cukrárně a pochutnává si na zmrzlině. "Asi bude pršet." Řekne otec. "Běž synu domů a přines deštník." Synek tedy poslechne a jde. Za tři dny není ještě zpátky. "Asi bychom tu synkovu zmrzlinu měli raději sníst." Řekne otec a ode dveří se ozve: "Tak to ne, jestli to uděláte, tak nikam nejdu!"

VTIP: Jede cestovatel na velbloudu pouští. Zvíře se sotva plouží, ale naštěstí se za písečným přesypem objeví cedule "VELBLOUDÍ SERVIS". "Nejede?" ptá se nerudný Arab. "Moc pomalu." "Tak si zacouvejte s velbloudem na rampu." Sotva je zvíře na rampě, popadne Arab velké kladivo a flákne velblouda mezi nohy. Velbloud šíleným tryskem zmizí za obzorem. "Chlape," rozčílí se cestovatel, "jak já teď to zvíře doženu?" "Jak? Zacouvejte si na rampu...."

 

VTIP: Zvířecí soud soudí zajíčka: "Proč jsi kopnul medvěda do kolena?" - "Zaprvé - protože řekl, že jsem mrňavej spratek a za druhé - protože výš nedosáhnu!"

 

VTIP: Přijde kovboj do salónu, prohlásí:
“kdo rozesměje mého koně, dostane 100 $“
přihlásí se malý, hrbatý kovboj, po chvilce se vrátí a chce výhru
všichni se jdou podívat a vidí jak se kůň válí smíchy kovboj dostane slíbených 100 $
protože kovboj nemůže na rozchechtaném koni odjet, dá v sázku dalších 100 $, tomu , kdo mu koně rozpláče.
Opět se přihlásí malý kovboj a vyhraje
Na otázku, jak to dokázal, odpovídá:
“Rozesmál jsem ho tím, když jsem mu řekl, že mám větší ocas jak on,
rozplakal jsem ho, když jsem mu ho ukázal

 

VTIP: Jde medvěd se zajícem po lese a medvěd, že musí jit na malou. když přijde, ptá se zajíc: "Cos tam tak dlouho dělal?" No, za prve se musím rozepnout, za druhé ho vyndat, za třetí stáhnout předkožku, za čtvrté čůrám, za páté stáhnout předkožku. zajíc na to, tak já teď musím taky. A za chvíli slyší medvěd tři, pět, tři, pět, tři, pět ....

 

VTIP: Jde liška po lese a potká zajíčka a zajíček ji říká lištičko lištičko ty si taková krásná pojď si zašukat. To nejde já sem ještě panna a zajiček na to: to nevadí ježek to zašije. Tak si teda užijou a ježek zašije. Druhej den jde liška opět po lese a potká jezevce a ten hned lištičko lištičko ty si taková krásná pojď si zašukat. To nejde já sem ještě panna a jezevec na to: „to nevadí ježek zašije“. Tak si zase užijou a ježek opět zašije. Třetí den jde liška znovu po lese a potká medvěda a ten hned lištičko lištičko ty si taková krásná pojď si zašukat. To nejde já jsem ještě panna a medvěd na to: „ to nevadí ježek zašije.“ Tak si začnou užívat a v tom nelepším příjde ježek a říká: kdybych věděl že si taková kurva tak ti tam našiju zip.

 

VTIP: Přijde kačena do baru a chce si objednat: "Máš pivo?". Barman odpoví: "Kačenám nenalívám, vypadni!" Kačena odejde, ale druhý den se vrátí a zase chce pivo. Barman: "Říkal jsem ti, že kačeny neobsluhujem, vypal!" Kačena odejde a když přijde další den a chce znovu pivo, barman jí už vyhrožuje: "Jestli tady přijdeš ještě jednou, zastřelím tě!" Kačena přijde i čtvrtý den a zeptá se barmana: "Máš pušku?" Barman odpoví: "Ne!" A kačena: "Tak v tom případě: můžu dostat pivo?"

 

VTIP: Jde slon a moucha po moste. Moucha se otočí a povídá: To ale dupeme, co???

 

VTIP: Po dlouhé době se sejdou na stromě 3 kamarádi - upíři. Všichni mají krvavé obličeje a každý se chlubí:
První povídá:"Vidíte tamhleto stádo ovcí ? To jsem celé vysál JÁ !!"
Odpoví mu pochvalně mručení ostatních.
Druhý povídá:"Vidíte tamto stádo krav ? To je moje práce !!"
Opět pochvala od kamarádů.
Třetí, s nejkrvavějším obličejem:"Vidíte tamhletu věž ? Tak tu já jsem neviděl !!"

 

VTIP: Slon a moucha si hrají na schovávanou a slon pika. Moucha se mu schová do prdele, slon dopočítá a říká:
"No a moucha je v prdeli!" Moucha vyleze a řekne :
"To neplatí, ty ses díval!"

VTIP: Koza řekne kůzlatům: „ jdu do města a nikomu neotvírejte a pro jistotu si dáme heslo a to bude polib si vemínko“ vlk byl za dveřma a vše to slyšel koza odešla a vlk zaťukal: „ kůzlátka otevřete to jsem já maminka: „ řekni heslo“ „ polib si vemínko“ „ a ty si polib prdel mi máme kukátko.“

 

VTIP: Jde pes pouští a říká: Sakra, jestli do minuty nenajdu patník, tak se počurám

 

VTIP: Jdou dva medvědi po sahaře a jeden povídá:
"Hergot, tady to ale muselo klouzat."
"proč myslíš?"
"No, ze to tak sypali!"

 

VTIP: Běží zajíc lesem a najednou spadne do jámy. Řekne si: "Klidně počkám, on mně někdo vytáhne." Za chvíli spadne do díry liška a říká si: "Jíst mám co, tak klidně počkám, až mně někdo vytáhne." Za další chvíli spadne do díry vlk: "Jíst mám co, pomilovat mám co, tak klidně počkám, až mně někdo vytáhne." Nakonec spadne do díry medvěd: "Jíst mám co, pomilovat mám co a ještě někdo dostane přes hubu!"

 

VTIP: Jde Králíček do města přes dva lesy. Před prvním lesem je cedule a na ní je napsáno: před vstupem do lesa si namažte prdel touto olejničkou. Králíček na to nedbá a jde dál a nic si nenamazal. V lese potkal medvěda a ten mu strčil péro do prdele. Králíček jak má ošoupanou prdel tak ani moc nemůže chodit. Ale na konec došel až k druhému lesu. A tam je další cedule: Namažte si ruce touto olejničkou. Králíček jak měl ošoupanou prdel tak už na to dbal protože měl strach. Tak si namazal ruce a šel dál. Potkal medvěda a ten mu ho strčí do držky. A králíček máchal rukama a nemohl mu ho vyndat protože měl naolejované ruce.

 

VTIP: Sejdou se takhle tři blechy na ženským bříšku a všechny tři prohlásí že někde tady přenocujou. První si řekla, že půjde pod ty dva kopečky, druhá na to, že to obejde a že tam viděla takovou tmavou jeskyni, třetí se chvilku rozhlíží a vidí docela dobrý lesík hned kousek od pupíku. Přečkaj noc a druhej den se setkávají všechny jsou nevyspalí a maj strašný kruhy pod očima. První hned spustí no holky to nevíte co se mi stalo. Takhle se vám uvelebím a ty kopce mě začli pěkně mlátit. Druhé na to: No to nic není já sem si tam zalezla, ale děsně tam táhlo. Třetí to chvilku poslouchá potom jenom říká: No já už sem skoro usínala když v tom do mě strčil nějakej plešatej pán. Tak sem se naštvala a šla jsem trochu níž, a zase domě ten drzoun strčil tak sem šla co nejníž a když na mě nemohl došáhnout tak mě celou poflusal!!!

VTIP: Karkulka šla po lese a vidí za kládou skrčenýho vlka. "Jé, vlku, ty máš tak velké uši." Vlk najednou vyskočí a uteče. Jenže o sto metrů dál zase vidí vlka za pařezem. "Jé, vlku, ty máš tak velké zuby." Vlk zase vyskočil a utekl. O kousek dál ho ale zase vidí skrčenýho za krmelcem. "Jé, vlku ty máš tak velký oči. Vlk už se naštval a zavrčel: "Sakra, dáš už mi pokoj. Chci se v klidu vysrat."

 

VTIP: Svolá si lev v lese zvířátka a povídá: "zvířátka, mám hrozný hlad. Proto mi každý z vás přinese pořádný kus masa. Kdo mi ho nepřinese, toho umlátím svým penisem." Zvířátka se rozeběhnou a za chvíli přichází srnka a přináší pořádný kus masa. Lev to sežere a srnku propustí. O něco později přichází jelen a taky přináší pořádný kus masa. Lev to zase sežere a jelena propustí. Za chvíli dorazí - tradičně - zajíc a přinese jen jednu mrkev. Lev se naštve, uchopí svůj naběhlý penis a začne s ním zajíce mlátit. Zajíc se ale hrozně chechtá, lev přitlačí, zajíc se pořád chechtá, lev už má penis domodra, tak s tím přestane a říká: "Zajíci, tohle nechápu. já tě mlátím jak o život a ty se furt chechtáš. Co to má znamenat?" Zajíc na to: "Já jen, že za mnou jde ježek a nese ti jablko."

 

VTIP: Sedí dva ptáci vedle sebe a jeden druhého plácne křídlem
"máš babu"
"máš chřipku"

 

 

VTIP: Proč je zakázáno chodit do džungle po 22.hodině?
Protože na stromech spí sloni!
A proč mají krokodýlové placatá ústa?
Protože porušují zákaz a v noci tam lezou!

 

VTIP: Dva králíci utekli z výzkumné laboratoře a poprvé v životě spatřili trávu. A tak hop, hop, hop, skákali přes ní, když tu potkali staršího králíka:
"Ahoj," říká ten starší králík, "pokud chcete, můžete bydlet se mnou v mém doupěti." "Co je to doupě?" zeptali se králíci.
"Pojďte za mnou," řekl jim starší králík, odvedl je do podzemí a oni byli unešení všemi těmi chodbami a jeskyňkami a rozhodli se zůstat s ním. Ráno je probudí dupání. Dup, dup, dup, dupe starší králík a ptá se jich, "nechcete jít se mnou na zelí?"
"Co je to zelí?" ptají se oba králíci a starší králík je odvede na pole plné zelí, kde celý den chroupou, zelí jim hrozně chutná a tak se vracejí spokojeni s plnými žaludky a pochvalují si dnešního dne. Druhý den opět, dup, dup, dup a:
"Pojďte na zelí," říká starší králík a tak hopkají. A další den znovu. To už pak povídá jeden druhému:
"Což o to, zelí je dobrý, ale copak tohle je ten slavnej život? Pojď, ten musí bejt někde jinde."
A tak jdou. Opět hop, hop, hop přes trávu, až potkají mladšího králíka, který se jich zeptá:
"Ahoj. Zvu vás do svýho doupěte. Mám tam plno mladejch králičích holek."
"Co je to holka?" ptají se králíci. "To uvidíte," odpoví jim ten mladší králík, "pojďte se mnou."
Tak jdou a po celé tři dny si užívají dupky, dupky, dupky. Ale pak přijde první králík za tím druhým a říká:
"Člověče, já odsaď musím vypadnout."
"Cože? Vždyť tohle jsou ty nejlepší dny našeho života!!" diví se druhý králík.
"No jo, to je pravda, ale když já už mám strašnou chuť na cigáro."

VTIP: Za řiditel ZOO doběhne ošetřovatel: "Pan řiditel slon nám prochlad, strašně kašle."
Řiditel: "Dejte mu půl vědra horkého grogu."
Druhý den se řiditel ptá: "Tak jak se má ten nemocný slon?"
"ten nemocný se už má dobře, ale teď strašně kašlou všichni ostatní!"

 

VTIP: Opilý zajíc vyleze na stůl a vykřikuje: "Kdo se chce se mnou prát?" Medvěd: "Já!" Zajíc: "Kdo se chce prát se mnou a medvědem?"

VTIP: sou tři komáři a ti se domluvili, že půjdou navštívit jednoho pána. První šel do ucha, druhej do nosu a třetí do zadku. Když se komáři sešli, tak se ptali toho prvního co tam viděl.
A první spustil: "No nic moc tam nebylo, jenom samí žlutý krápníky."
A ten druhej na to "No u mě taky nic moc, byli tam samí zelený holubi!"
A když se zeptali toho třetího, tak ten na ně: "jo a mě v zatáčce srazilo hnědý embéčko!!!"

 

VTIP: Učitelka se ptá dětí, které zvířátko umí mluvit. Přihlásí se Pepíček a říká, že rybičky. "Jak jsi na to přišel, že by rybičky uměly mluvit? "Doma máme akvárko v ložnici, a já jsem jednou v noci slyšel - jestli mne ještě jednou kousneš do ocasu, tak dostaneš takovou bombu, že proletíš tím akvárkem!!"

 

VTIP: Tři slepice si hrají na schovávanou. Jedna piká a dvě se schovávají. První se schová do šopy a druhá do kurníku. Třetí počítá: "8, 9, 10... už jdu!" Jde a zakopne o klacek položený na zemi. "Kurník šopa!" Schované slepice vylezou a volají: "To neplatí, ty ses dívala"

 

VTIP: Paní, kde má ten váš pejsánek hlavičku? Proč, chcete mu dát cukříček? Ne! Chci ho kopnout do prdele!!!

 

VTIP: Sedí dvě mouchy na hovně a jedna si uprdne. Ta druhá na to: "Fuj, zrovna u oběda."

 

VTIP: Myš se vrátí z laboratoře do své klece a říká své kamarádce:
"Tak jsem si toho doktora Zookera pěkně vycvičila."
"Opravdu?" "No jasně, vždycky, když zmáčknu to tlačítko, tak mi přinese jídlo.

 

VTIP: Rybář sedí u řeky a dívá se na své pruty.Přichází známý,také rybář,a ptá se:
-Je zde dobrá voda?
-Znamenitá.Rybám se z ní vůbec nechce ven.

VTIP: Žába u fotografa: Pane fotograf, chci vyfotit, ale mám na všech fotkách moc velkou hubu, nejde to ňák zařídit? Ale jistě, řekněte "džem" aby se vám ta huba smrskla. Připravý si foťák a říká,teď! A žába: maaarmeeelááádaaa!

 

VTIP: Dvě mouchy sedí na hovně, určitě jste už podobný obrázek viděli. Ta jedna říká: "Holka, dnes je to ňáký dobrý." "Nemluv na mě, příšerně ti smrdí z huby..."

 

VTIP: Jde zajíc lesem a potka lišku a ta se ptá: "Kampak jdeš zajíčku?" A zajíc na to: "Jdu na medvěda až ho potkám rozbiju mu hubu" a zajíc de dál. Pak potká vlka: "kampak jdeš zajíčku?" "na medvěda až ho potkám rozbiju mu hubu" a de dál. Pak potká medvěda a ten se ptá: "kampak jdeš zajíčku?" a zajíc na to "já jdu na maliny kecám voloviny"

 

VTIP: Jdou dva lední medvědi (táta a syn) po severním pólu. Najednou se zastaví a syn se zeptá: "Tatí, opravdu jsme lední medvědi?" "Jo,jsme lední medvědi." odpoví otec. "A nejsem třeba medvídek koala?" "Ne, nejsi medvídek koala." "A nejsem třeba grizli?" "Ne,nejsi ani grizly." Tak jdou zase dál a za chvíli se zase zastaví a syn se ptá: "A tatí,nejsem třeba medvídek panda?" "Ne,nejsi medvídek panda." a jdou zase dál. Za chvíli syn:" A tatí!Vážně jsem lední medvěd?" "Jo,jsi lední medvěd. A proč se na to pořád ptáš?" na to otec. "Víš, tati, mě je hrozná zima!"

 

VTIP: Houslista zabloudí v Africe. Najednou se otočí a žene se na něj hrozný lev. V zoufalství začne hrát Beethovena... Lev se usadí a poslouchá. Řítí se další lev. Houslista přejde na Čajkovského. Situace se opakuje... Kolem sedí již třicet naslouchajících lvů. Houslista už jen tak šudlí struny a myslí na útěk. Najednou slyší strašné supění a vidí nejhroznějšího lva, řítícího se na něj. Houslista: Beethoven... Čajkovský... Bittová... blablabla... Sežrán.
První lev říká druhému: "Vždyť jsem ti říkal, že ten hluchej kokot zase přijde..."

VTIP: Do krokodýlova jezírka chodí žába na ryby. Krokodýl se kvůli tomu hněvá a v duchu si poví: "Zeptám se žáby, jestli mi chodí na ryby. Když odpoví, že ano, sežeru jí, protože je drzá a když odpoví ne, sežeru jí taky, protože lže. Na druhý den si hlídá krokodýl svoje jezírko a když přijde žába, ptá se jí: "Žábo, chodíš mi na ryby? " Žába se na něj podívá a povídá: "Víš co krokodýle, běž do prdele!"

VTIP: Utíká zajíc a druhý se ho ptá proč. "Ministerstvo nařídilo uříznout všem zajícům třetí ucho!" - "Ale vždyť my máme jen dvě uši?" - "To vím, ale oni jako obvykle napřed řežou a pak teprve počítají!"

 

VTIP: Chlap v hospodě má na rameni opičku.Hostinský se ho zeptá, jestli opička něco umí.Chlap řekne opičce, aby něco ukázala.Opička začne běhat po hospodě slupne tu nějakej banánek,pomeranč a najednou spolkne kulečníkovou kouly.Další den přijde chlap do hospody a opička si z poháru strčí třešinku do zadku a potom do pusy a sní.Hostinský mu řekne co to ta opice dělá a chlap mu odpoví:´´no víte od té doby co snědla tu kouly si to musí přeměřit.

 

VTIP: Potká se slon se žabou a slon se jí začne smát:"Ona ji má zelenou, ona ji má zelenou. A žába na to odpoví:"Aspoň nemám kokota mezi očima.

 

VTIP: Letí holub a najednou vidí pod sebou jít slepce.
Povídá si: "Vyseru se na něj, stejně mě neuvidí."
Spustí na něj hovno a slepec se rychle uhne.
"To není možné!" říká si holub a tak zavolá další holuba.
Zkouší to oba, ale slepec se znova úspěšně vyhne. Zavolá celý hejno a zkoušejí spolu trefit slepce, ale ten se opět úspěšně vyhne bombardovaní holubů.
Co z toho vyplývá? Že slepý hovno vidí!

VTIP: Papoušek sedí v letadle s panem diskžokejem. Diskžokej se dívá na seriál a papoušek říká: Hej pane diskžokej přepni to na hokej hraje tam Kanada svlíkaj se tam do naha! Diskžokej říká: Ty papouchu ještě jednou to řekni a vyhodim ti kufry z letadla! A papoušek říká: Hej pana diskžokej přepni to na hokej hraje tam Kanada svlíkaj se tam do naha! Pan diskžokej vyhodí papuškovi kufry z letadla a papoušek spustí: Ten kufr nebyl můj byl toho habána co stojí za váma!

 

VTIP: Letí netopýr tmou a najednou BUUM rána jak z děla pak se probudí na zemi a rozčiluje se "já se kbůli tomu walkmanovi jednou zabiju"

 

VTIP: Medvěd veze ježka na motorce. Medvěd zrychluje a ptá se ježka: "Nebojíš se?" "Nebojím," odpoví hrdinsky ježek. Na druhý den si to vymění a když se motorka řítí 150kilometrovou rychlostí, ptá se ježek medvěda: "Bojíš se?" "Nebojím," odpovídá medvěd. "Ale měl bys, protože já nedosáhnu na brzdy!"

 

VTIP: Šílený vědec zkoumá blechu. Utrhne jí nožičku a říká: blecho skoč, blecha skočí. Pokaždé jí utrhne jednu nožičku, až jí utrhne tu poslední a říká: blecho hop, blecha nic. HMMMM, to je něco, blecha po utržení poslední nožičky přestává slyšet...

 

VTIP: Letí vosa loukou a najednou vidí krávu. A vzápětí mravence, jak tu krávu šuká. Vosa kroutí hlavou, přiletí k hlavě té krávy a říká: "Krávo, máš na zadku mravence. Šuká tě tam.". Kráva nic, jen dál přežvykuje. Vosa nevěřícně obletí krávu a mravenec tam furt je. Samou námahou jen heká. Vosa zase přiletí k hlavě té krávy a volá na ni, "Ty krávo, mravenec tě šuká, copak ti to je jedno?" A kráva pořád nic. Tak se vosa nasere a plnou silou do ní bodne žihadlo. Kráva udělá: "Bůůůůůůůůůů" a mravenec ji tak ležérně poplácá po zadku a říká: "Konečně. Už sem myslel, ze nebudeš."

VTIP: Běhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu.
Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s ním jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál.
Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain.
Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen.
A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!"
Medvěd otevře jedno oko a povídá:
"Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháme po lese jako kokoti!!"

 

VTIP: Visi tri netopýři na větvi. Najednou se první postaví a druhý se ptá třetího - co mu je? Co by - omdlel.

 

VTIP: Sedí pět mravenců na žiletce, přijde šestý mravenec a říká: "Nazdar kluci, hele šoupněte se!"

 

VTIP: V ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVA
a pod ní menší cedule: Lev prosí abyste si nevšímali velké cedule.

 

VTIP: Vrána letí: "krá krá", narazí do stromu a rozplácne se na zemi. Chvíli jen tak leží a pak: "pípípí, húúúúú". Do prdele, jak to bylo???

VTIP: Ptá se žába s velkou hubou zajíce:
- Kaaaaaaaam deeeeeeeeš?
- K medvědovi na párty!
- Jeeeeeeee jaaaaaaaaa chchchciiiiiiii taaaaaakyyyyyyy!
- Tam nikdo z velkou hubou nesmí.
- Chudák krokodýl!

 

VTIP: Co udělá kohoutek, když si zasouloží? - zakokrhá!
A co udělá slepička? - navaří, vypere, vyžehlí ...

 

VTIP: V letadle letí medvěd,zajíc a papoušek.Po chvíli papoušek křikne na medvěda: "hele naval cigáro!" Medvěd je mírně naštvaný, ale cigáro mu dá. O vteřinu později papoušek křikne: "a kdo mi zapálí?" Medvěd je více naštvaný, ale papouškovi zapálí. Zajíc se na to kouká a říká: "hele medvěde, a mně cigáro nedáš?". V medvědovi to už vře, ale cigáro mu dá. "No a co zapálit?" Medvěd to už nevydrží a papouška i zajíce vyhodí ven z letadla. Jak si tak letí dolů k zemi papoušek se ptá zajíce: "ty, zajíci a umíš lítat?" "a sakra, no to teda kurva neumím" "tak proč jebeš do medvěda?"

VTIP: Mravenec vaří slonovi oběd, ten se nemůže dočkat a netrpělivě přešlapuje v kuchyni, až se mravenec rozčilí: "Oběd ještě není hotový, tak běž ven a nepleť se mi pod nohy!"

 

VTIP: Letí ptáček do prvního patra a tam slyší: Já já já jenom já jenom já. Letí do druhého a slyší: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Letí do posledního patra a tam se ozývá: Až se za rok vátím hubu ti rozmlátím. Potká ho policajt a říká: Ptáčku, nevíš kdo udělal tu vraždu? A ptáček říká: Já já já jenom já jenom já. A policajt odpovídá: Půjdeš do vězení ptáčku. A ptáček povídá: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Ptáčku, už jsi mě naštval! Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím.

 

VTIP: Potkají se dva mravenci. Jeden je, chuděra, celý zafačovaný.
"Čéče, cos dělal?" ptá se ho ten druhý.
"Ale, ani se neptej! Sex mě zničí."
"Sex?"
"Jo, jdu takhle lesem a vidím pěknou světlušku, říkám si - hupky dupky na světlušku - no a von to byl vajgl!"

VTIP: Potkají se dva bačové a jeden povídá druhému, tak co kde paseš ty krávy támhle za kopcem a ty já tady u kopce no a jak to děláš když máš choutky jako na tamto víš na co. No hele to je jednoduchý večer potmě si dojdu do kravína a tam si ulevim. Moch bych si dneska dojít k tobě do kravína přijít ulevit? Ptá se ho.
Jo jasně přijď. Už je vtom kravíně 1 den 2 den 3 den tak už to bača nevydrží a de se na něj podívat. A řiká mu, "člověče co tady tak dlouho děláš" ptá se ho a on odpoví: "Tak du po tmě a napích jsem se na dojičku a ta pouští až po 10 litrech.

 

VTIP: Zvířátka stroskotají na pustém ostrově a lev jako král zvířat rozhodne že někoho musí sežrat aby přežili. Tak losují a padne to na králíka, ale prase řekne zajíc se žrát nebude, to je můj kámoš. Losují znovu, ale znovu to padne na králíka. Prase řekne to samé. Tak losují na posledy a padne to na prase a zajíc řekne tak co ty svině už jsi dokvíkala.

 

VTIP: Dou takhle prase a pes a to prase řiká: "Psí počasí!" a pes na to: "A jak svinsky leje!"

 

VTIP: Leží mravenec na tanku, pomalu se probouzí po vopici, kouká a praví:
"Teda vždycky, když se takto ožeru, dotáhnu domu nějakou píčovinu"

 

VTIP: Do hospody vstoupí zajíček a povídá: "Jestli ten, kdo mi ukradl koně, ho hned nevrátí, udělám to, co by v takové situaci udělal můj děda." Za chvíli se u hospody objeví kůň. Zajíc chce odejít, ale všichni touží vědět, co by udělal jeho děda. Zajic na to: No co by, šel domů pěšky..."

 

VTIP: Čůrají takhle dva chlapi a ten jeden si všimne, že ten druhej ho má nějak velikýho. Tak se ho ptá, jak je to možný, a ten chlapák povídá: "Ty, to musíš jít k tomu velkýmu rybníku za lesem, tam ti sedí na leknínu taková žabička a Ty se jí musíš zeptat, jestli si Tě vezme za muže. Ona odpoví, že ne, no a Ty se pochlapíš." Tak ten první si říká, jo, to je skvělý, a tak jde k tomu rybníku za lesem, tam najde skutečně žabičku na leknínu a povídá jí: "Žábo, vezmeš si mě za muže?" A žába odpoví: "Ne!" A chlápkovi se zvětší úd. Tak si říká, no, skvělý, ale možná by to chtělo ještě trochu. Tak jde druhý den zase za žábou a povídá jí: "Žábo, vezmeš si mě za muže?" A žába odpoví: "Ne, nevezmu." A chlápek zmužní ještě o kousek, ale jak tak jde domů, říká si, že by nebylo marný jít sem zítra znovu a zkusit to naposledy, aby z něj byl extra chlapák. Třetí den se skutečně vrátí k rybníku a ptá se naposledy: "Žábo, vezmeš si mě za muže." A žába: "Copak jseš kurva doprdele hluchej?! Říkám Ti ne, ne, ne, ne a stokrát ne!!!"

VTIP: Tři mravenci si to šlapou po poušti. První říká: "Přede mnou poušť, za mnou mravenec." Druhý říká: "Přede mnou mravenec, za mnou mravenec." Poslední říká: "Přede mnou mravenec, za mnou mravenec." Proč ??? Šli do kola a první nevidí !

 

VTIP: Potká takhle jelen ježka a povídá mu: Já jsem pro tebe vymyslel básničku: Ježku, ježku, máš na zadku plešku. A ježek na to: Já mam pro tebe taky jednu: Jelene, jelene,... ... ... ty seš ale debil!

 

VTIP: karkulka se ptá:Babičko proč máš tak velké oči.A babička odpoví:Drž hubu když seru

 

VTIP: zvířátka se domluvěj, že si postaví v lese automat na pití. Přidje vlk, hodí do automatu bůra, vypadne mu pití. Přijde liška, hodí tam bůra, vypadne jí pití. Přijde zajíc, hodí do automatu bůra a nic. Tak do něj začne mlátit, kopat, cloumá s tím a pořád nic. Pak z automatu vyleze myška a povídá. "Ty bys chtěl pít viď? Mě už se čurat ale nechce!!!"

 

VTIP: Potká medvěd lišku: "Hele liško, nechceš zmlátit zajíce?" "No tak dem na něj, ale jak to vlastně uděláme?" "No tak třeba když bude mít čepici, tak ho zmlátíme že jí má, no a když jí nebude mít, tak ho zmlátíme, že jí nemá" Potkají zajíce : "Ahoj zajíčku. Kde máš čepici?" "Nemám..." tak ho seřežou do krve. Druhej den se to opakuje, a tak i třetí a čtvrtej den liška říká, že je to už ohraný: "Tak teda, já vím, že zajíček kouří. No tak když bude mít cigára s filtrem, tak ho zbijeme, že má s filtrem. No a když bude mít bez filtru... však to znáš..." Potkají počtvrté zajíce: "Ahoj zajíčku. Máš cigarety?" "A chcete s filtrem nebo bez?" V tom ho začne medvěd mlátit do obličeje a řve: "Kde máš čepici, ty hajzle..."

VTIP: Jde medvěd se zajíčkem a potkaj kouzelného dědečka a ten říká že jim splní tři přání, zajíček si přeje motorku a medvěd si přeje nadrženou medvědici, zajíček si přeje mít plnou nádrž v motorce a medvěd si přeje aby za každým stromem byla medvědice, třetí přání medvěda je kondom a zajíček si přeje aby byl medvěd buzerant.

 

VTIP: Jdou dvě žáby a jedna říká, je mi nějak špatně a druhá říká, no jo jseš nějaká zelená.

 

VTIP: Zajíce už dlouho sere medvěd tak jednoho večera se medvěd ožral a válel se po zemi při cestě domů tak zajíc viděl příležitost tak chopil klacek a zrubal medvěda do krve. Druhý den se medvěd probudí a svolá celý les na poradu. Medvěd říká: včera mě někdo svalil, nevím jak vypadal ale vím že měl na hlavě divné výrůstky. Zajíc říká šnekovi: no vidím že máš problém.

 

VTIP: Vyjde si takhle malá zebra poprvé na procházku po ZOO, všechno si prohlíží... přijde ke slepicím a zeptá se: "Kdo ste?" - "My sme slepice!" - "Jo? A k čemu ste?" - "My snášíme vejce..." Zebra jde dal, přijde ke kravám, ptá se: "Kdo ste?" - "My sme přece krávy..." - "Jo? A k čemu ste?" - "My dáváme mlíčko a maso..." Tak jde zase dal, a přijde ke koňům. Ptá se zase: "Kdo ste?" - "My jsme plemenní hřebci!!!" - "Jo? A k čemu ste?" - "Sundej to pyžamo a uvidíš!!!"

 

VTIP: Potkají se dva lvi. Ten jeden je hrozně hladový. "Proč si nechytíš nějakého domorodce?" - "Ále, celé dopoledne jsem jednoho honil a až jsem ho chytil, tak byl tak podělaný, že se nedal žrát!"

 

VTIP: Jdou takhle dva chlapi po parku proti sobe, jeden z nich má na vodítku dva přerostlé pittbully, že je sotva udrží, a druhý takového pískově žlutého, divně vypadajícího psa. Začnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláčkůn "Trhej!" a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasu. Po chvilce se najednou mela utiší a v kaluži krve a hromadě chlupů stojí lehce poškrábaný žlutý pes. Bývalý majitel pittbullu se chytne za hlavu a lamentuje: "Sakra práce, šedesát papírů a dva roky piplání v čoudu. Chlape, co to je za rasu? Kde jste to koupil?" "Víte, já ani nevím, co je to za rasu. Já ho dostal od známých, když to bylo ještě štěňátko. Akorát mu pořád stříhám ty divný dlouhý chlupy, co mu rostou kolem krku."

 

VTIP: Nad krajinou lítá čáp, v pařátech drží důchodce a krouží sem a tam.
"Tak už si konečně přiznej, že jsme zabloudili, škemrá stařík.

VTIP: Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý byl počuraný a starý podělaný. Vysvětlení starého: "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého podělal..." Vysvětlení mladého: "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky by ses smíchy počurala..."

 

VTIP: Potká se ježek s tchořem. Tchoř říká: Ty máš čumáček a bodlinky, Ty budeš asi ježeček..!
a ježek na to: Ty máš chlupy a smrdíš. Ty budeš asi kunda!

VTIP: De zajíc po lese a říká si já sem šukal lišku, já sem šukal lišku! De kolem medvěd a říká mu hele zajíčku, nech toho, potká tě liška a bude průser... Aaaale, odvětí zajíc a de dál. Zpívá si dál. Potka lišku a ta mu říká Co že si to zpíváš? A zajíc na to já sem šukal kušjz, já sem šukal lišku! Liška to nevydrží a začnou se honit po lese. Zajíc zaběhne do dutýho kmenu kterým liška neproběhne a zasekne se na začátku... zajíc to ladně oběhne a začne jí šukat, a přitom si zpívat: Já sem ti to říkal já sem ti to říkal...

 

VTIP: Plazí se takhle tři želvy pouští celý vysílený, jeden rok ..... druhý rok ..... po třetím roce najdou prázdný kelímek s brčkem. Jedna povídá: TAK CO? BUDEME HO BRÁT???? Druhá na to: VŽDYŤ JE PRÁZDNÝ K ČEMU NÁM TO BUDE. A tak ho tam nechají. Plazí se další tři roky a najednou před nima potok, ale oni do něho nedosáhnou a tak se domluví, že jedna zajde pro ten kelímek ale že ostatní se do tý doby z toho potoka nenapijou. No a tak vyrazila. Uběhl rok ...... dva ....... Po třech letech jedna povídá: HELE TO SE JÍ NĚCO STALO POJĎ NAPIJEM SE. Tak se napily a najednou se rozhrnul keř a z něho se ozvalo. JÁ TO VĚDĚLA ŽE BUDETE ŠVINDLOVAT, BĚŽTE SI PRO TEN KELÍMEK SAMI!!!!!!

 

VTIP: Leze slon na strom a jde okolo medvěd a ptá se: Slone proč lezeš na ten strom?? Páš já mám rád jablíčka.... ale slone ty lezeš na borovici?? No já je mam v kapse....

 

VTIP: Je slon a na něm je tisíc mravenců. Slon se otřese a všichni mravenci spadnou, jen jeden mu zůstane u krku. A ostatní mravenci na něj ze zdola rvou .... "Ferdoooo! uškrť ho!!!!"

 

VTIP: Žába sedí na lekníně v rybníku a kuňká si. Za chvíli tam přijde pán a říká: "To je krásný den, sluníčko svítí, ptáčci zpívají, mouchy bzučí". a teď se podívá na tu žabičku a říká: "tak co žabičko, jaká je vodička"? Žába: "Ty vole, jsem žába ne teploměr.

 

VTIP: Sedí dva králíci v doupěti a ten jeden říká: Proč se tak třepeš. Protože si ho honim. A proč se tak třepeš Ty ???? Protože honíš mojeho !!!!!!

VTIP: Opičák příjde pozdě večer strašně udýchaný, vyčerpaný a splavený domů. Doma se ho ptají, co proboha dělal.
-"Ále", povídá opičák, "šukal jsem žirafu."
-"No a z čeho jsi tak vyřízený?"
-"To bylo furt: Dej mi pusu - vraž mi ho tam, dej mi pusu - vraž mi ho tam..."

 

VTIP: Sloni sehnali pytlík travky. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden říká:
"Frajeři sme v prdeli, protože nemáme prsty. Jak si smotáme brčko?"
Tak poprosili ježka, ať jim ty brka umotá..... Za půl hodinky se vrátí, ježek vychechtanej nohama vzhůru a po mařeně ani pára...
"Ježku, ty zmrde, kde je naše tráva?"
Ježek jen otevře oči a říká: "Táhněte do prdele šedý mraky!!"

 

VTIP: Lev svolá všechna zvířata na mýtinu, a ptá se hrozným hlasem: "Kdo zabil posledního dinosaura?" A ze křoví se ozve ustrašeně zajíček: "Když on mi neuhnul z cesty!

VTIP: Sedí velkohubá žába na mezi. Běží kolem zajíc a žába se ho ptá: "Kam jdéééééš?"
Zajíc:"Utíkám před liškou!"
Žába:"Tak běééééš!"
A zajíc utíká dál. Běží kolem liška a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Liška:"Honím zajíce!"
Žába:"Tak běééééš!"
A liška utíká dál.
Jde kolem čáp a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Čáp:"Hledám žáby s velkou hubou!"
Žába:"Tady žádné nejsou!!!"

 

VTIP: Přijde kohout do KFC a začne nadávat: Vy jste samé solárko a kolotoče a na dvorku neni koho šukat.

 

VTIP: Lev pořádá oslavu narozenin. Pozve si tygra a tomu nařídí, aby si vzal na starost pití. Požaduje aby obstaral koňak, pivo, víno i nealko. Náhle se rozhrne křoví, ze kterého vykoukne žába se strašnou držkou a ta zahuláká: "Jéé, to budéé chlastačka a vožrááávačka!!"
Lev ji ignoruje a zavolá si jaguára a tomu nařídí, aby obstaral lahůdky. Vyjmenuje co má koupit, když v tom opět z rákosí vykoukne žába a začne ječet: "Jéé, to budéé žrááádlo, to budéé bááášta!!"
Lev si ji znechuceně prohlédne, zavolá si geparda a tomu řekne: "A ty budeš hlídat, aby se na oslavu nedostalo žádný protivný zelený zvíře s velkou hubou!" Žába opět vykoukne a radostně zarve: "Jéé, to budéé krokodýl nasranééj!!"

 

VTIP: Sedí si tak hroch v bahně, prdí do vody a počítá bublinky. Přijde k němu druhý hroch a povídá:
"Poď se mnou zašlapovat žáby!" "Jsi se zbláznil, ne? To mám všeho nechat a jít dělat nějaké kraviny?"

 

VTIP: Slon vytáhne topící se myšku z vody a ona mu chce splnit přání: Slon jí řekne, ať mu udělá labůžo - vleze mu do chobotu a vyleze prdelí. Tak myška to provede, slon udělá ÁACH a zase: "Myško, udělej mi labůžo!" Tak myška jo, zachránils mi život,ale naposled. Vyleze a slon znova: "Myško, udělej mi labůžo!" A myška tak jo ale už fakt víckrát ne. Když už je v konečníku tak už se těší ven, ale najednou je zas v chobotu a diví se tomu. Slon říká: "Óoch, labůžo forever!"

 

VTIP: Automobilista jede v noci lesem, najednou srazí malého ptáčka. Vystoupí, koukne na něj, vidí, že je v bezvědomí, ale žije, tak si řekne - pomůžu mu, doma mu udělám klícku, dám ho do tepla a vykrmím ho, než trochu zesílí. Tak se stalo a za několik dní se ptáček probere, koukne a zděsí se - Co to...kde to jsem? Mříže! Chleba! Voda! Do kelu, že já toho automobilistu zabil...!

 

VTIP: Na dveře domu zaklepe slimák. Majitel domu otevře a když vidí, že to byl slimák, naštvaně ho odhodí. O deset roků později. Znovu buchot na dveře. Majitel otevře a ve dveřích se objeví nasraný slimák: "Co to mělo znamenat"?!

 

VTIP: Jde zajíček po lese a najde pistoli. Hned mu stoupne sebevědomí, tak se vydá za medvědem. Před jeho brlohem zakřičí: "Hej medvěde! Pojď okamžitě ven! Nasral jsem ti před brloh! Buď to sežereš,... ... nebo to sežeru radši sám!"

 

VTIP: Jde hustě nasraný prasátko po lese a potká ho liška: "Co je prasátko, co se tváříš tak nasraně?" "Hele, běž do piči, ty pičo červená" Jde dál, potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasraný, prasátko"? "Drž hubu, kokote chlupatej, šerednej a běž do řiti!" Potká ho medvěd a zeptá se:"Co je ti, prasátko"? "Víš co? Polib si prdel, ty idiote velkej, hnusnej, smradlavej" Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za to, že si tak nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tři, ale jenom dvě přání!" "Víš co, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tady ji máš, prasátko! A co druhé přání?" "A teď si to celý vyžer, ty děvko jedna průsvitná!"

VTIP: Potka medvěd zajíce a ten mu říká: "Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" Zajíc se strašně chechtá a uteče. Za nějakou dobu se zase potkají. "Čau medvěde. Co dělá Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" vysměje se mu zajíc a uteče. Medvěfa už to štve, tak se jde zeptat lišky, jak má zajíce dostat. Liška mu říká: "Tak mu to taky udělej. Řekni mu třeba: Pozdravuje tě Trkal, a až se zeptá, jakej Trkal, tak řekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvělý, díky, fakt, na to bych nepřišel," říká medvěd a jde za zajícem: "Čau zajíci. Pozdravuje tě Trkal." "Ja vim, říkal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

GRATULUJI!

(Vtipe Vylezová opět v akci 3:), 14. 10. 2014 21:26)

Dobrý den ,
mám z vašich vtipů č. 3 opravdu radost. Vážně jsem se u několika vybraných zasmála i přes přehlédnutí spousty chyb.
Gratuluji, tuto funkci jste zvládl/a
Snad již brzy u "vtipů" č. 4 :)
P.S. Doporučuji upravit tento vtip : VTIP: Sedí dva ptáci vedle sebe a jeden druhého plácne křídlem
"máš babu"
"máš chřipku"
na
VTIP: Sedí dva černoši vedle sebe a jeden zakašle do ruky a rukou plácne druhého
"mám babu ?"
"ne ebolu "
:D :D Děkuji za všechen smích .